program


Mulatság

Mulatság

Csak a halál stimmel

Meddig a még és hol van a már? Adott három figura egy térben, S, B és N. Akárkik lehetnének és mégis senkik, azért jöttek, hogy megtaláljanak valamit, ami már megtörtént, véget ért vagy soha nem is volt.  Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 12. Maj 2012 19:00

Görcsbe feszült keresés, vagdalkozó sietség. Minden, amit megtalálnak, csupasz asztal, felborított székek, megtaposott papírvirágok, a lenge-fehér női ruha—illúziónak akarják látni, átsatírozni vele a valóságot, kitörölni minden árulkodóan igaz jelet s elhinni valamit, amit sosem láttak. Felöltött maszkjuk félelmeik és vágyaik összefonódó víziója: megfogalmazott rettegés a haláltól, félelem a nőktől és vágy a hatalomra.

A mulatságot megkeresni annyi, mint Godot-ra várni: tudni, hogy van valami, amely a türelmetlenségig elnyújtott és megszabdalt várakozásában és vágyakozásában sem fog bekövetkezni. Ott lenni, ahol már minden megtörtént és az emlékek homokdombjába nyakig fullasztva beszélni és beszélni és akarni—mintha még lenne mit, hol és ki. Csak táncolni kell?

Vj: Loopé
Dj: Gumilap/Kebab
Film: Gothár Márton és Laczkó Juli

Aktuelt


A karneváli események koronája minden évben a Margitszigeti Szabadtéri Színpad mesés környezetében bemutatott gálaműsor, a külföldi és hazai táncegyüttesek közel 300 művészének egyedülálló, közös műsora, ahol jelen lesznek a FolKid gyermekfesztivál kiemelkedő csoportjai is.

A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:

(esőnap: július 12.) Lenyűgöző harmónia, határtalan energia és művészi precizitás!

PÅ PLAKATEN


“Csak egy kis emlék Maradt nekem Megértem én, hogy nincs tovább Csak én nem hiszem...” in memoriam Fenyő Miklós

2026. július 23., csütörtök 20:00 (esőnap: július 24.) 2026. július 25., szombat 20:00 (esőnap: július 26.)

operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.