Program


Série noire, Série blanche
5

Série noire, Série blanche

PR-evolution Dance CompanyGödör Klub - Erzsébet Téri Kulturális Központ és Park
táncelőadása
Bemutató: 2011. március 6.

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. március 6. vasárnap, 20:00

Az erőszak az emberi lélek egy sötét színe, mely minduntalan a felszínre tör. Ám alkalmazkodó képességünk hatalmas, így kifejlesztettünk ellene egy védekezési rendszert, mely már ösztönössé vált. Elfordítjuk a fejünk. Amit nem látunk, az nincs. Visszavisz az út a saját kis világunkba, melyet mindenki olyanná épít, amilyenné csak szeretne. Erőszakmentessé, vagy éppen azzá.

Test testnek feszül, lélek a léleknek. Számtalan módja van az erőszaknak, számtalan módon sebezhető meg valaki. Akár láthatatlanul. Egyre jobban árad felénk, belénk, az erőszak. Tv, rádió, újság, a mindennapi élet. Már életünk részévé vált. Meg sem sem lepődünk. Tudjuk, hogy ez nem normális?

Ajánlatunk


A Budapest Bár zenekar ezúttal Behumi Dórival, Kollár-Klemencz Lászlóval, Lovasi Andrással, Mező Misivel, Tóth Verával, Schoblocher Barbarával és Kiss Tibivel érkezik a Margitsziget színpadára!

A Vidám Szimfonikusok a Hit Gyülekezete szimfonikus zenekara, amely 2008-ban alakult hívő keresztény zenészekből, amely rendszeresen fellép a gyülekezet rendezvényein és önálló koncertjein is.

A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!