Program


PénteK13 – EGY SZERELEM HÁROM ÉJSZAKÁJA – Bemutató!

PénteK13 – EGY SZERELEM HÁROM ÉJSZAKÁJA – Bemutató!

Az Egy szerelem három éjszakája című előadásunkkal a humánum nevében emeljük fel szavunkat. A mű egyszerre szól arról, hogy milyen könnyen lesz az ember gyilkos eszmék szószólója, s válhat maga is gyilkossá, de szól az Emberről is, aki az embertelen körülmények között is hitet tesz a szeretet, a megbékélés csodájáról.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. október 30. péntek, 19:00

Hubay Miklós – Ránki György – Vas István: Egy szerelem három éjszakája – Bemutató!

Musical két felvonásban, a Holdvilág Kamaraszínház előadásában, 14 éven felülieknek!

„Az Egy szerelem három éjszakája című előadásunkkal a humánum nevében emeljük fel szavunkat. A mű egyszerre szól arról, hogy milyen könnyen lesz az ember gyilkos eszmék szószólója, s válhat maga is gyilkossá, de szól az Emberről is, aki az embertelen körülmények között is, – azok ellenére is – hitet tesz a szeretet, a megbékélés csodájáról. „Oly korban éltem én e földön…” kezdi egyik versét Radnóti, akinek tiszteletére született a színdarab. Oly korban élt, melynek több százezer honfitársával együtt ő is áldozata lett. Akik akár lehettek volna szüleink, nagyszüleink… S hogy miért gondoljuk fontosnak az előadást? Hogy miért pont most mutatjuk be? Mert nem szeretnénk, hogy a mi XXI. századunk „oly kor” legyen…” (Koltai Judit művészeti vezető)

Szereplők: Benkő Bence, Molnár-Kovács Éva, Petyi János, Pálfai Péter, Koltai Judit, Kókai János, Pintér Gábor, Geltz Péter, Albert Gábor, Farkas Dániel, Babják Annamária, Balatoni Dóra, Kovács Andrea

A zongoránál: Ligeti Éva, Jelmez: Nemcsók Nóra, Látvány: Kókai János, Technika: Hajdamár Zoltán, Szajbert János

Rendező: Kókai János

Az UMPA Ügynökség és a jogtulajdonosok engedélyével, az EMMI és az NKA támogatásával.


Kedves Látogatóink!

Az Önök és munkatársaink biztonsága számunkra kiemelten fontos, ezért az alábbi intézkedéseket hozzuk annak érdekében, hogy a lehető leghatékonyabb módon védekezzünk a COVID19 járvány terjedése ellen.

Kérjük segítsék a vírus elleni védekezés hatékonyságát fenntartani azzal, hogy a felsoroltakat betartják intézményeinkben.

Előadásainkra érkező nézőinkre, bérlői programjainkra érkezőkre a következő intézkedések vonatkoznak:

– minden telephelyünk minden helyiségében, termében, 6 éves kor felett, KÖTELEZŐ a szájat és orrot eltakaró védőmaszk használata
Ez alól, kivételt képeznek a mozgásos programok, a program ideje alatt. A kivétel csak a foglalkozások, helyszínére vonatkozik. Abban az esetben, ha kilépnek a közösségi terekbe, kötelezővé válik a védőmaszk viselése!
– a kihelyezett kézfertőtlenítők használata fokozottan ajánlott
– ajánlott az érintkezéshez kötött üdvözlési formák (kézfogás, ölelés, stb.) mellőzése
– fokoztuk a mosdók, recepciós pult, kilincsek és a vendégforgalmi terek fertőtlenítését
– nézőinket megkérjük, hogy továbbra is az online jegyvásárlást részesítsék előnyben
– az előadásainkra való belépés testhőmérséklet ellenőrzés után történhet
– kérjük betegen ne látogassák telephelyeinket, programjainkat és előadásainkat
– a nézőink számára a maszk viselése a színházteremben is kötelező
– telephelyeinken továbbra is fokozottan ajánlott a 1,5 méteres távolságtartás betartása

Köszönjük az együttműködésüket!

Vigyázzanak magukra, vigyázzunk egymásra!

Ajánlatunk


A hagyomány folytatódik! A Magyar Jazz Szövetség és a Margitszigeti Színház már harmadik alkalommal rendezi meg a Csodálatos magyar jazz koncertet neves hazai zenészek közreműködésével.

“Csak egy kis emlék Maradt nekem Megértem én, hogy nincs tovább Csak én nem hiszem...” in memoriam Fenyő Miklós

Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A magyar bariton már pályája kezdetén, a kolozsvári Gh. Dima Zeneakadémia hallgatójaként Verdi Nabuccójának címszerepével debütált. Később a Teatro Verdi Trieste-ben bemutatott Nabucco-produkciójával vette kezdetét nemzetközi karrierje.

Ajánló


2026. július 3., péntek 20:00 (esőnap: július 5.) 2026. július 4., szombat 20:00 (esőnap: július 6.) A Margitszigeti Színház és…

2026. július 31. péntek 20:00 (esőnap: augusztus 2.) 2026. augusztus 1., szombat 20:00 (esőnap: augusztus 3.)

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!