Molnár / Vadas / Vass: game changer 2.0
A game changer 2.0 a kutatómunka folytatása: az alkotóhármas visszatér a Trafó színháztermébe, melynek megbontása egy baltavágással már az első fázisban, októberben megkezdődött.
A game changer 2.0 a kutatómunka folytatása: az alkotóhármas visszatér a Trafó színháztermébe, melynek megbontása egy baltavágással már az első fázisban, októberben megkezdődött.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. május 13. péntek, 20:00
Molnár Csaba - Vadas Zsófia Tamara - Vass Imre
game changer 2.0
80'
A game changer a Molnár-Vadas-Vass alkotóhármas hosszútávú, kísérleti együttműködése, mely a változás, megújulás, új művészeti terek nyitásának lehetőségeit kutatja. Az alkotófolyamat első, októberi (és februári) állomásán az alkotók egy feje tetejére állt világ bizonytalanságában merültek el. Megosztották a közönséggel személyes és művészi felismeréseiket és dilemmáikat, miközben nemcsak az előadók, hanem a nézők is rendhagyó helyzetekben találhatták magukat.
Ezúttal más alkotók és médiumok bevonásával teremtenek új helyzeteket néző és előadó között. A felszabadító mozgásnak, a tánc örömének és fontosságának továbbra is teret adva bontják tovább a saját határaikat - és a színházteremét is.
Az októberi game changer bemutató „egy szabályokat kifordító, önfeledt játékba sűrítette a feje tetejére állt világ életérzést. […] Reflektálnak a világ állapotára, visszatükrözik a tudatalatti folyamatokat, amik a színházak hosszú hibernációja alatt végbementek, és felteszik a kérdéseket, amiket még mi se nagyon teszünk fel magunknak arról, hogyan tovább.”
(Bálint Orsolya, színház.net)
Koncepció: Molnár Csaba, Vadas Zsófia Tamara, Vass Imre
Produkciós vezető: Kárpáti Lili Melánia
Produkciós partner: Katlan Csoport
Koprodukciós partner: Trafó Kortárs Művészetek Háza
Támogatók: Budapest Főváros Önkormányzata, Staféta, Füge Produkció, EMMI, NKA, Art Quarter Budapest
A jazz egyik legnagyobb kortárs alakja, a kétszeres Grammy-díjas Kurt Elling idén nyáron a Margitszigeti Színház varázslatos szabadtéri színpadán ad koncertet. Az amerikai énekes különleges, bársonyos hangja, kivételes improvizációs készsége és mélyen emberi előadásmódja a világ legrangosabb koncerttermeiben bűvöli el a közönséget.
A Vasovski Symphonic szuperprodukció úttörőként egyesíti a szimfonikus zenei hangzást a modern, elektronikus zenével. Mr. Vasovski DJ szettjét a Margitszigeti…
“Csak egy kis emlék Maradt nekem Megértem én, hogy nincs tovább Csak én nem hiszem...” in memoriam Fenyő Miklós
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!