Program


Mária evangéliuma
2

Mária evangéliuma

Pannon Várszínház - Tolcsvay László – Müller Péter – Müller Péter Sziámi: Mária evangéliuma (rockopera)


 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2016. december 21. szerda, 19:00

A nagyszabású produkcióban a bibliai alaptörténeten túl lehetőség mutatkozik az anyaság szerepének értelmezésére, sokrétű kibontására. A gazdag zenei világ, a kiváló szövegek a hatalom és a hatalom mögötti erők játékait, a tömeghangulat fordulékonyságát is felmutatják, hol a szakralitás, hol az abszurd eszközeivel. Igazi összművészeti produkcióra törekszünk: a magas szintű énektudás, a színészi játék, a kortárs táncszínházi jelenetek egységére.

Koprodukciós partner a Varidance együttes.

SZEREPLŐK:

MÁRIA, Jézus anyja: Füredi Nikolett / Kunczmann Ágnes / Schupp Gabriella

JÉZUS: György-Rózsa Sándor / Ágoston Máté 

JÁNOS APOSTOL: P. Petőcz András

HERÓDES: Molnár Ervin 

JÓZSEF, az ács: Koscsisák András 

FÜLES, besúgó: Molnár Ervin 

VAK, besúgó: Szelle Dávid 

NÉMA, besúgó: Punk Péter 

GÁSPÁR: Szelle Dávid 

MENYHÉRT: Keresztesi László 

BOLDIZSÁR: Szente Árpád Csaba 

I. PÁSZTOR: Molnár Ervin 

II. PÁSZTOR: Punk Péter 

III. PÁSZTOR: Farkas-Csányi Attila 

IV. PÁSZTOR: Lenchés Márton 

GÁBRIEL: Szente Árpád Csaba 

MICHAEL: Keresztesi László 

RAFAEL: Szelle Dávid   

GYERMEK JÉZUS: Simaházi Rudolf / Nagy Bulcsú / Gelencsér Ábel

TANÍTVÁNYOK, HERÓDES EMBEREI, FÉRFIAK: Szelle Dávid, Keresztesi László, Szente Árpád Csaba, Farkas Csányi Attila, Punk Péter, Lenchés Márton, Koscsisák András, Molnár Ervin, Ruff Roland

LÁNYOK, ASSZONYOK: Kovács Ágnes Magdolna, Dudi Viktória, Iker Bianka, Staub Viktória, Lakatos Anita, Váczi Violetta, Balázs Petra, Farkas Rebeka, Pápai Polli, Enyingi Zsófia 

valamint a VARIDANCE együttes

Ajánlatunk


A tavalyi, elsöprő sikerű, telt házas est után 2026 nyarán ismét felejthetetlen élményre készül a közönség: az EDDA Művek visszatér a Margitszigeti Színház színpadára – ezúttal egy monumentális, szimfonikus hangzású koncerttel.

A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.

Ajánló


(esőnap: június 5.) Sztárvendég: Balázs János Kossuth-díjas és Liszt Ferenc-díjas zongoraművész és Bácsy-Schwartz Zoltán hegedűművész

(esőnap: szeptember 5.) Az energikus és inspiráló együttes!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!