Leszek az özvegyed
Saul O’Hara: LESZEK AZ ÖZVEGYED
krimikomédia 2 részben
Fordította: Szántó Judit
több
Saul O’Hara: LESZEK AZ ÖZVEGYED
krimikomédia 2 részben
Fordította: Szántó Judit
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. október 13. péntek, 19:00
„Lydia: … Azt hiszem, egy dologban megegyezhetünk: te engem, meg akarsz ölni, nemde?
Ezredes: De kérlek! Ezt én azért mégsem mondamám így ..
Lydia: Ezzel szemben, én pedig meg akarlak ölni téged.
Ezredes: Ah!
Lydia: Hát kell ennél jobb alap a kölcsönös bizalomra?! … „
Ez a nem szokványos párbeszéd akkor zajlik a házas felek között, amikor kölcsönös mérgezési kísérlet
után világossá vált a helyzet.
Miután igen rutinos özvegyekről van szó, – mindketten hat esetben örököltek igen jelentős vagyont életük
párjának halála után – rendkívül izgalmas végkifejletre számíthatunk.
Az előadás a Drei Masken Verlag GmbH München engedélyével, a Hofra Kft. (www.hofra.hu) közvetítésével jött létre.
A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:
A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.
Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A magyar bariton már pályája kezdetén, a kolozsvári Gh. Dima Zeneakadémia hallgatójaként Verdi Nabuccójának címszerepével debütált. Később a Teatro Verdi Trieste-ben bemutatott Nabucco-produkciójával vette kezdetét nemzetközi karrierje.
2026. július 31. péntek 20:00 (esőnap: augusztus 2.) 2026. augusztus 1., szombat 20:00 (esőnap: augusztus 3.)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!