Charles Bukowski-est
Charles Bukowski költészete lesz a középpontban. "Egy jó vers mindenre képes", írja Bukowski a sorozatunk mottójául választott idézetben.
Charles Bukowski költészete lesz a középpontban. "Egy jó vers mindenre képes", írja Bukowski a sorozatunk mottójául választott idézetben.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. november 27. szombat, 19:00
Charles Bukowski-est
"A jó vers olyan, mint a hideg sör" – Charles Bukowski
A Jókai Klub és az Andaxínház Alkotócsoport három részes versszínházi sorozatának második alkalmán a közelmúlt tengerentúli irodalmának fenegyereke, Charles Bukowski költészete lesz a középpontban. "Egy jó vers mindenre képes", írja Bukowski a sorozatunk mottójául választott idézetben. Ki tudja, talán arra is, hogy a klisé mögött felfedezhessük Bukowski költészetének valódi tétjét, erejét, árnyalatait, sokszínűségét.
A verseket fordította Pritz Péter
Előadó: Hajduk Károly
More von dir - cselló duó: Kertész Endre és Friderikusz Péter
Koncepció: Zsalakovics Anikó
Közös védelmünk érdekében, az eseményen részt venni – az intézmény aktuális járványügyi szabályozásainak megfelelően – védettségi igazolvánnyal, maszk viselésével lehet.
Megértésüket köszönjük!
Kép: Ulf Andersen/Getty Images fotójának felhasználásával készült.
Jazz, bor, kulináris élmények a Margitszigeti Színházban a Víztorony udvarán! A 2024 -es és 2025-ös közönségsiker után a Magyar Jazz Szövetség és a Margitszigeti Színház harmadik alkalommal rendezi meg a JAZZ és BOR Ünnepe Fesztivált, az évad egyik legkülönlegesebb hangulatú rendezvényét.
(esőnap: június 14.)
A táncolható ritmusok, a kiváló énekesek és a mindent elsöprő hangulat garantálják, hogy ez az este tökéletes legyen!
2026. július 23., csütörtök 20:00 (esőnap: július 24.) 2026. július 25., szombat 20:00 (esőnap: július 26.)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!