Boldog békeidők
2011. december 18-án, vasárnap 17 órakor Boldog békeidők című előadás lesz az Ady Endre Művelődési Központ Kamaratermében.
Zsadon Andrea és Szolnoki Tibor nosztalgia estje.
több
2011. december 18-án, vasárnap 17 órakor Boldog békeidők című előadás lesz az Ady Endre Művelődési Központ Kamaratermében.
Zsadon Andrea és Szolnoki Tibor nosztalgia estje.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2011. december 18. vasárnap, 17:00
Az előadásban megidézett kor egybeesik A hattyúk tava ősbemutatójának idejével (1877). Ugyanakkor a XIX. század második fele az elburjánzó elmegyógyintézetek, állati lelkek által 'megszállt' betegek, a mentális kórképek kínzásokkal és egyéb furcsa módszerekkel történő kezelésének időszaka is.
A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.
(esőnap: augusztus 21.) Műsoridő: 140 perc (1 szünettel)
A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:
Ősbemutató! Köteles Leander zenei munkásságának legnagyobb slágereit viszi színpadra Pejtsik Péter karmester és a Szolnoki Szimfonikus Zenekar kíséretében, kiegészülve a…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!