Program


Boldog békeidők

Boldog békeidők

2011. december 18-án, vasárnap 17 órakor Boldog békeidők című előadás lesz az Ady Endre Művelődési Központ Kamaratermében.

Zsadon Andrea és Szolnoki Tibor nosztalgia estje.

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. december 18. vasárnap, 17:00

A műsor szívet melengető melódiák - Fényes Szabolcs, Horváth Jenő, Zerkovitz Béla, Eisemann Mihály, Lajtai Lajos és mások művei - slágerek, felejthetetlen dallamok, valamint versek, prózák segítségével megidézi, feleleveníti azokat a "boldog békeidőket".

Ajánlatunk


Az előadásban megidézett kor egybeesik A hattyúk tava ősbemutatójának idejével (1877). Ugyanakkor a XIX. század második fele az elburjánzó elmegyógyintézetek, állati lelkek által 'megszállt' betegek, a mentális kórképek kínzásokkal és egyéb furcsa módszerekkel történő kezelésének időszaka is.

A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.

Ajánló


A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:

Ősbemutató! Köteles Leander zenei munkásságának legnagyobb slágereit viszi színpadra Pejtsik Péter karmester és a Szolnoki Szimfonikus Zenekar kíséretében, kiegészülve a…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!